JARO – LÉTO – PODZIM 2022

Mám takový skromný sen pracovat na něčem, co mě bude bavit, naplňovat a zároveň to přispěje k vytváření hezčího místa na světě pro život, pro naše děti, pro celou planetu.

Příroda je energie a v mé práci, hraje velkou roli. Je  to nejlepší způsob, jak uvolnit tělo, mysl, napětí. Hledat řešení pro zdraví,  které má cenu zlata.

Konzultace vedené na slunci, vzduchu mezi kytkami, mají neuvěřitelnou sílu, uvědomění si, kde děláme chyby, jak je napravit, opravit a chtít se o ně podělit. 

Mám kurzy akreditované MŠMT i spoustu ostatních. Čerpám z  vlastních zkušeností a dál se nechávám vést svou intuicí a zpětnou vazbou.

S láskou nutriční poradkyně Hra o kilogramy, lektorka Nordic walking  Petra Popadincová

                      

          

                 

Toužíte po dobrodružství, klidu, noční obloze a hluku, který se skládá z šumu stromů a zpěvu ptáků? Vezměte stan a vyrazte do přírody. Že byste rádi k tomu všemu přidali alespoň kousek moderna v podobě rozpáleného krbu, hygienického zázemí a romantické nálady? Pak vyzkoušejte glamour camping, zkráceně jako glamping. O co jde?

Glamorous camping neboli glamping je moderní způsob rekreačního ubytování, který má za cíl skloubit surovou přírodu a dobrodružství spojené s kempováním.

Vyzkoušejte indiánské TeePee u Nás v Podvihově u Opavy. Má pouze jednu místnost, ale vejde se do ní vše potřebné až pro 4 osoby. K dispozci je vířivka, houpací síť, ohniště, kuchyńka. Pronajmout si můžete také koloběžky Kostka, nordic walking hole s vyukou správné techniky.

Ubytování v TeePee  Květen – Říjen 2022

Kontakt: 777 581 421 nebo e-mail: rodinavpohybu@seznam.cz